مشاوره ازدواج تلفنی چیست و چه خدماتی را به مردم ارائه می دهد؟ امروزه به دلایل مختلفی نظیر مشغله های کاری زیاد، گسترش بیماری های واگیردار نظیر کرونا یا نبود دسترسی به متخصصین حرفه ای در برخی مناطق کشور، بسیاری از افراد امکان مراجعه حضوری نزد درمانگران را ندارند. از همین رو برخی مراکز روانشناسی اقدام به ارائه خدمات مشاوره تلفنی کرده اند. درنتیجه بسیاری از افرادی که به دنبال دریافت مشاوره ازدواج هستند و به هر دلیلی از جمله احساس خجالت زدگی و معذب بودن نمی توانند به طور حضوری مراجعه داشته باشند نیز امروزه راه حلی برای خود دارند و به راحتی می توانند مباحث خود را از پشت تلفن مطرح نمایند و راهکارهای مناسب را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره ازدواج تلفنی و شرایط آن تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره ازدواج تلفنی با موبایل

مشاوره تلفنی ازدواج با موبایل

مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو خدمات

مرکز مشاوره ذهن نو برترین مرکز مشاوره روانشناسی در زمینه های مختلف روانشناسی از جمله مشاوره خانواده، ازدواج، کودک، طلاق، خیانت، نوجوان، بلوغ، جنسی و تراپی ، ترک اعتیاد، اختلات روانی و شخصیت و . می باشد.

مشاوره تلفنی-مشاوره تلفنی خانواده-مشاوره تلفنی ازدواج-مشاوره تلفنی خیانت-مشاوره تلفنی کودک-مشاوره تلفنی جنسی-مشاوره تلفنی ترک اعتیاد-مشاوره شغلی تلفنی-مشاوره تلفنی تحصیلی- مشاوره حضوری-مشاوره خانواده-مشاوره ازدواج- مشاوره خیانت-مشاوره کودک-مشاوره جنسی-مشاوره ترک اعتیاد-مشاوره شغلی-مشاوره تحصیلی

از جمله مهمترین موضوعاتی که شما باید بر روی آن ها

ترک تریاک-ترک متادون-ماده مخدر گل- ترک ترامادول -تربیت کودک-تست اعتیاد-ترک اعتیاد- درمان استرس -درمان اضطراب-درمان افسردگی-علائم افسردگی- روانشناسی کودک -ملاک انتخاب همسر

مشاوره ازدواج و محورهای جلسات آن

مشاوره ازدواج یکی از خدماتی است که توسط روانشناسان و مشاوران ارائه می شود. در این سبک از مشاوره درمانگران تلاش می کنند تا در مورد ویژگی های پایدار شخصیتی طرفین اطلاعات کسب کنند و میزان سازگاری آن ها را با یکدیگر بسنجند. علاوه بر این، آن ها در مورد مسائل مالی، نیازهای عاطفی، جذابیت های جنسی، میزان اشتراکات عقیدتی و مذهبی، سبک های زندگی و سایر موضوعات مهمی نظیر تمایل به بچه دار شدن مباحثی را مطرح می کنند.

به این ترتیب زن و مرد می توانند آزادانه در مورد دیدگاه های خود پیرامون این موضوعات صحبت کرده و با هدایت درمانگر به این نتیجه برسند که تا چه حد می توانند در آینده با هم کنار بیایند. با این تفاسیر محورهای جلسات مشاوره ازدواج چه به صورت تلفنی و چه حضوری، موضوعات بسیار گسترده ای را در برمی گیرد که اولویت مطرح شدن هرکدام متناسب با نیازهای طرفین می تواند متفاوت باشد. می توانید به انتخاب خودتان خدمات حضوری و یا غیرحضوری را از مرکزمشاوره روانشناسی ذهن نودریافت نمایید.

اهمیت دریافت مشاوره ازدواج برای زوجین

در بسیاری از موارد اختلافات و شکست های مرتبط با زندگی مشترک زمانی اتفاق می افتد که زن و مرد تصورات متفاوتی را از یکدیگر شکل داده و وقتی زیر یک سقف قرار می گیرند احساس می کنند با فرد متفاوتی روبه رو هستند. در واقع آنچه از یکدیگر در زندگی واقعی می شناسند با تصورات قبلی آن ها بسیار متفاوت است. همین امر آتش بسیاری از مشکلات را شعله ور می سازد.

از همین رو در مشاوره ازدواج تلاش می شود تا افراد به تصویری واقع گرایانه تر از یکدیگر دست یابند و مشکلات پیش رو در زندگی مشترک را بشناسند. درمانگر به افراد کمک می کند تا مهارت های مقابله ای خود را بالاتر برده و برای روبه رو شدن با اختلافات یا تعارض های مختلف آماده باشند. این مسئله تا حد زیادی به افزایش مقاومت روانی زوجین یاری می رساند. هم چنین باعث می شود که آن ها پس از ازدواج رضایت روانی بالاتری را احساس کرده و در مواقع بروز بحران نیز توانمندی های بالاتری را از خود نشان دهند.

جلسات مشاوره ازدواج تلفنی

امروزه دلایل مختلفی نظیر نبود متخصصین حرفه ای در برخی مناطق یا وجود بیماری های واگیردار نظیر ویروس کرونا باعث می شود که بسیاری از افراد برای مراجعه حضوری نزد مشاور تمایل چندانی نداشته باشند. هم چنین برخی افراد ممکن است به طور کلی در مراجعه حضوری احساس خوشایندی نداشته و مسائلی نظیر شرم و خجالت در آن ها مانع از مطرح کردن مسائل مهم شود.

در این شرایط گزینه مشاوره ازدواج به صورت تلفنی گزینه ای است که می تواند تا حد زیادی به شما در این زمینه کمک نماید. در جلسات مشاوره تلفنی معمولاً درمانگر جلسات فردی جداگانه ای را با هردو طرف برگزار می کند و در نهایت جمع بندی نهایی را در اختیار زوجین قرار می دهد. این جلسات از نظر محتوا و محور جلسات تفاوت چندانی با جلسات مشاوره حضوری ندارند و می توانند در گرفتن یک تصمیم واقع بینانه تا حد زیادی به شما کمک کنند.

مزیت ها و محدودیت های مشاوره ازدواج تلفنی

از جمله مهم ترین محدودیت های جلسات مشاوره ازدواج تلفنی این است که برقراری جلسات به صورت دو نفره دشوار است و درمانگران اغلب مجبور می شوند به طور جداگانه با زن و مرد صحبت کنند. با این حال این روش مزیت های خاص خودش را دارد که باعث می شود بسیاری از افراد از آن استقبال کنند و از مزایای آن بهره مند شوند. برای مثال شما از هرجای کشور می توانید با بهترین متخصصین ارتباط برقرار کنید و به این ترتیب در وقت و هزینه های خود صرفه جویی بیشتری نمایید. هم چنین اگر یک یا هردوی شما برای رفتن نزد مشاور احساس معذب بودن می کنید در مشاوره تلفنی می توانید راحت تر حرف بزنید و آزادانه تر مباحث موردنظر خود را مطرح کنید.

دریافت مشاوره ازدواج تلفنی در مرکز ذهن نو

از آنجایی که ازدواج تصمیمی بسیار مهم و حساس در زندگی است بسیاری از افراد در پیدا کردن یک مشاور متخصص در این زمینه دچار مشکل می شوند و نمی دانند باید به چه کسی مراجعه نمایند. انتخاب یک مرکز معتبر که متخصصین حرفه ای در آن فعالیت می کنند از جمله نکاتی است که به شما کمک می کند با اطمینان بیشتری پیش بروید و نتایج بهتری نیز دریافت کنید. مرکز مشاوره ذهن نو با داشتن سامانه خطوط تلفنی و برخورداری از روانشناسان حرفه ای در زمینه زوج و خانواده می تواند خدمات لازم برای مشاوره ازدواج را در اختیارتان قرار دهد. جهت دریافت خدماتمشاوره ازدواجکلیک کنید.

سؤالات متداول

- آیا ممکن است که مشاور ازدواج نگذارد ازدواج کنیم؟

روانشناسان حرفه ای هرگز در مشاوره ازدواج به جای افراد تصمیم نمی گیرند. آن ها تلاش می کنند هم چون آینه ای ویژگی های مثبت و منفی درون هریک از شما را آشکار کرده و مهارت های مقابله ای شما را در برخورد با مشکلات به چالش بکشند. درنهایت این خود شما هستید که باید نتیجه بگیرید چه تصمیمی برای زندگی تان بهتر است و از رفتن در چه مسیری احساس رضایت می کنید.

- در مشاوره ازدواج تلفنی چه مسائلی را باید مطرح کنیم؟

در مشاوره ازدواج موضوعات مختلف و متنوعی می تواند مطرح شود و محدودیتی در این باره وجود ندارد. هرآنچه که برای شما مهم است و ممکن است کیفیت زندگی شما را در آینده تحت تأثیر قرار دهد می تواند به عنوان محور جلسه مشاوره ازدواج مورد بحث قرار بگیرد. در نتیجه از مطرح کردن هیچ موضوعی نترسید و تلاش کنید آزادانه در مورد ملاک ها و ارزش های خود صحبت نمایید.

منبع :مشاوره ازدواج تلفنی

مشاوره ازدواج در مشهد

مشاوره ازدواج در بجنورد

مشاوره ازدواج در قم

مشاوره ,ازدواج ,تلفنی ,های ,ای ,جلسات ,مشاوره ازدواج ,مشاوره تلفنی ,ازدواج تلفنی ,بسیاری از ,آن ها ,مشاوره ازدواج تلفنی ,مشاوره تلفنی ازدواج ,جلسات مشاوره ازدواج ,تلفنی مشاوره تلفنی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
startup kavirryaneh lettucadiet uniqop darovadarman iamst1 apamehco bahaaal bargetut fooladeahan