مشاوره خیانت همسر تلفنی چیست و چه ضرورتی دارد؟ خیانت شویی یکی از بحران های جدی در زندگی مشترک است که می تواند آسیب های متعددی را به طرفین وارد کند. اکثر افراد ممکن است در مواجهه با خیانت بسیار هیجانی و شتاب زده عمل کنند و رفتارهایی را از خود بروز دهند که در آینده از آن ها پشیمان شوند. مشاوره خیانت همسر چه به صورت تلفنی و چه حضوری به شما کمک می کند تا بتوانید در لحظه با روانشناسان متخصص در حوزه زوج درمانی تماس بگیرید و واکنش های خود را مدیریت نمایید. این کار به شما کمک می کند تا در آینده تصمیمات منطقی تری بگیرید و میزان آسیب های روانی موجود را کاهش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید :

مشاوره خیانت همسر تلفنی

مشاوره خیانت با تلفن

مشاوره تلفنی خیانت

مشاوره خیانت تلفنی

مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو خدمات

مرکز مشاوره ذهن نو برترین مرکز مشاوره روانشناسی در زمینه های مختلف روانشناسی از جمله مشاوره خانواده، ازدواج، کودک، طلاق، خیانت، نوجوان، بلوغ، جنسی و تراپی ، ترک اعتیاد، اختلات روانی و شخصیت و . می باشد.

مشاوره تلفنی-مشاوره تلفنی خانواده-مشاوره تلفنی ازدواج-مشاوره تلفنی خیانت-مشاوره تلفنی کودک-مشاوره تلفنی جنسی-مشاوره تلفنی ترک اعتیاد-مشاوره شغلی تلفنی-مشاوره تلفنی تحصیلی- مشاوره حضوری-مشاوره خانواده-مشاوره ازدواج- مشاوره خیانت-مشاوره کودک-مشاوره جنسی-مشاوره ترک اعتیاد-مشاوره شغلی-مشاوره تحصیلی

از جمله مهمترین موضوعاتی که شما باید بر روی آن ها

ترک تریاک-ترک متادون-ماده مخدر گل- ترک ترامادول -تربیت کودک-تست اعتیاد-ترک اعتیاد- درمان استرس -درمان اضطراب-درمان افسردگی-علائم افسردگی- روانشناسی کودک -ملاک انتخاب همسر

مشاوره خیانت چیست؟

خیانت یکی از ضربه های بسیار مهم در رابطه عاطفی با همسر است که با آسیب زدن به اعتماد بین فردی بنیان و پایه های اصلی زندگی مشترک را تهدید می کند. افراد در زمان مواجه شدن با خیانت همسر هیجانات منفی بسیار شدیدی را تجربه می کنند. ناتوانی در کنترل خشم، احساس غم و نفرت شدید که هم زمان با احساس دوست داشتن تجربه می شوند می توانند تعادل روانی شما را به هم زده و باعث ایجاد سردرگمی و آشفتگی بشوند.

در این شرایط مشاوره خیانت که توسط روانشناسان متخصص در حوزه زوج درمانی ارائه می شود به شما کمک می کند تا تسلط بیشتری بر احساسات خود داشته باشید و شتاب زده عمل نکنید. همچنین درمانگر می تواند در مورد علل بروز خیانت و عواملی که موجب تکرار آن می شود به شما آگاهی بدهد. در جلسات مشاوره خیانت شما و همسرتان یاد می گیرید الگوهای رفتاری جدیدی را تمرین نمایید و در مورد ادامه دادن یا قطع ارتباط خود با با دید بازتری تصمیم بگیرید.

مشاوره خیانت همسر تلفنی | علل بروز خیانت

بسیاری از افراد وقتی با خیانت همسر خود مواجه می شوند دائما از خود می پرسند ldquo;چرا این اتفاق رخ داده استrdquo;. یافتن این چرایی می تواند مدت زیادی ذهن فرد را مشغول کرده و در نهایت به یک مشغولیت ذهنی دائمی و آزاردهنده تبدیل شود. در جواب به این سوال که چرا افراد خیانت می کنند باید گفت این مشکل پدیده ای چندعلیتی است و فقط یک عامل خاص باعث بروز آن نمی شود. در واقع همه ما مستعد انجام رفتارهای آسیب زایی نظیر خیانت هستیم و هیچ کس از خطا و اشتباه مصون نیست. با این حال اینکه چطور این آسیب پذیری در نهایت به انجام رفتار غلط می انجامد به عوامل گوناگونی بستگی دارد که در کنار یکدیگر و در تعامل باهم منجر به رخ دادن خیانت می شوند. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد.

- عدم تجربه دوران نامزدی یا دوران عاشقی کافی قبل از ازدواج

- سبک زندگی تنوع طلبی و داشتن روابط بی قید و بند زیاد پیش از ازدواج

- برآورده نشدن صحیح نیازهای روانی اولیه در رابطه با همسر نظیر نیاز به امنیت روانی، آزادی بیان، استقلال و.

- قرار گرفتن در شرایط محیطی تحریک کننده برای خیانت نظیر داشتن دوستانی که این کار را پیش پا افتاده جلوه می دهند.

- وجود تعارض و اختلافات زیاد در رابطه

- تجربه فشارهای شغلی زیاد و نداشتن تفریحات سالم

- نبود صمیمیت عاطفی کافی در ارتباط با همسر

اهمیت مشاوره خیانت همسر به صورت تلفنی در تصمیم گیری آینده

خیانت رویداد آسیب زایی است که تاثیر بسیار زیادی بر روان انسان می گذارد. هرچقدر یک رابطه عاطفی عمیق تر باشد و هیجانات مثبت بیشتری در آن تجربه شود بروز خیانت در آن موجب فروپاشی روانی بیشتری از جانب فرد خیانت دیده می شود. با این حال برملا شدن خیانت برای فردی که مرتکب این کار شده نیز می تواند فشار روانی بسیار شدیدی را به بار بیاورد و به این ترتیب زندگی هردو طرف را در سیطره هیجانات منفی قرار دهد. با توجه به اینکه ذهن انسان در شرایطی که احساسات غالب هستند توانایی های شناختی خود را از دست می دهد نمی توان انتظار داشت که زن و مرد در این شرایط بتوانند تصمیمات درستی بگیرند.

بسیاری از مواقع افراد در این موقعیت اقداماتی انجام می دهند که بیشتر از سر ناتوانی در مدیریت هیجانات است و با گذشت زمان تنها موجب پشیمانی می شود. روان شناس در مشاوره خیانت به شما کمک می کند تا آرامش خود را بازیابید و تصمیم گیری را به زمانی موکول نمایید که از نظر روانی از حالت بحران خارج شده باشید. در طول این مدت باید یاد بگیرید چگونه تعارض های درونی خود نظیر احساس هم زمان خشم، نفرت و عشق را بپذیرید و بتوانید به شرایط عادی زندگی خود برگردید. در واقع کمک به تصمیم گیری در زمان درست یکی از مهم ترین اهداف زوج درمانگر در مشاوره خیانت است که به شما کمک می کند از بروز آسیب های جدی تر در آینده پیشگیری کنید و راه حل های سالم برای برطرف کردن مشکلات زندگی خود را یاد بگیرید.

مشاوره خیانت همسر تلفنی و مزایای آن

مراجعه حضوری نزد روانشناس نیازمند انگیزه و انرژی روانی خاصی است که ممکن است افراد هنگام مواجهه با خیانت از آن بی بهره باشند. برای مثال شاید فکر کنید زندگی شما دیگر هرگز درست نمی شود یا این بدترین اتفاقی بوده که برای شما رخ داده. این افکار اغلب جلوی مراجعه حضوری نزد یک متخصص را از شما می گیرند و باعث می شوند که نتوانید به درستی مشکل خود را مدیریت نمایید. در این شرایط گزینه مشاوره تلفنی به شما کمک می کند تا راحت تر بتوانید از یک روانشناس م بگیرید و بر موانع موجود نظیر در دسترس نبودن مرکز مشاوره مورد اطمینان، نداشتن وقت و حوصله کافی غلبه کنید. شما با گذشت چندین جلسه از مشاوره تلفنی در صورت تمایل می توانید جلسات خود را به صورت حضوری ادامه دهید و زوج درمانی به صورت مشترک با همسرتان را نیز تجربه کنید.

سوالات متداول

- شوهر من به من خیانت کرد و خودش از این موضوع خیلی پشیمان و ناراحت بود. با وجود تمام قول هایی که به من می دهد بازهم شیطنت هایی می کند و رفتارهای خود را ادامه می دهد باید چه کار کنم؟

عوامل مختلفی می توانند باعث شوند که رفتار خیانت در فرد تداوم پیدا کند. برای مثال ترمیم نشدن رابطه، وجود تعارض های زیاد در آن، سرزنشگری، کنترل بیش از حد یا وجود مشکلات درون فردی مرتبط با عدم ی نیازهای روانی در خود و همسرتان می تواند در این مشکل نقش داشته باشند. برای شناخت دقیق تر لازم است که از یک زوج درمانگر کمک بگیرید و جلسات درمانی را همراه با همسرتان آغاز نمایید.

برای دریافت مشاوره در زمینه خیانت می توانید از طریق تلفن _ با متخصصان مرکزمشاوره روانشناسی ذهن نوتماس بگیرید.

منبع :مشاوره خیانت تلفنی

مشاوره ازدواج در مشهد

مشاوره ازدواج در بجنورد

مشاوره ازدواج در قم

مشاوره ,خیانت ,تلفنی ,های ,همسر ,کند ,مشاوره خیانت ,مشاوره تلفنی ,خیانت همسر ,می کند ,خود را ,مشاوره خیانت تلفنی ,تلفنی مشاوره تلفنی ,بگیرید مشاوره خیانت ,مرکز مشاوره روانشناسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
h0916 loxcar balouch1432 riamillcheapftit backlinksample ancolanri nasim6 golsoleymanabad